بهترین راه برای دانلود فیلم های یوتیوب


۰ امتیاز

همون طور که میدونید به صورت عادی نمیشه ویدئوهای یوتیوب رو از داخل خود سایت دانلود کرد. یه مدت یه سری نرم افزار خاص مثل Youtube downloader و ... معرفی میکردن که من هر کدومشون رو دانلود کردم جواب نداد.
شما از چه راهی استفاده میکنید که هم ساده باشه هم همیشه جواب بده؟

پرسید۱۰ مهر ۱۳۹۳
surprise۶ ۱

۱ پاسخ

۱ امتیاز

راه های متنوعی برای این کار وجود داره و اینکه بهترین راه کدوم راهه بستگی داره به شرایط سیستم شما، اینکه سیستم متعلق به خودتونه یا یک سیستم عمومی در یک مکان عمومی هست. اینکه از چه مرورگری استفاده میکنید و اینکه دنبال یک راه حل دائمی برای دانلود مداوم ویدئوهای یوتیوب هستید یا فقط میخواید در کمترین زمان یک ویدئو خاص رو دانلود کنید و ...
اگر سیستم مال خودتونه و امکان نصب نرم افزار روی اون رو دارید:
یه راهی که خیلی ها هم استفاده میکنن نصب نرم افزارهایی مثل Internet Download Manager هست که علاوه بر اینکه یک دانلود منیجر حرفه ای به حساب میاد و توی تجربه وبگردی و دانلودهاتون خیلی بهتون کمک میکنه، باعث میشه که با باز کردن صفحه یک ویدئوی خاص و به محض اتمام لود صفحه، یک لینک مستقیم دانلود داخل همون صفحه ظاهر بشه و شما به سادگی میتونید ویدئو رو دانلود کنید.
راه دیگه ای که وجود داره نصب افزونه های مختص دانلود از یوتیوب بر روی مرورگر مورد استفادتون هست. اگه از یکی از مروگرهای محبوب کروم یا فایرفاکس استفاده میکنید، با یک جستجوی ساده میتونید افزونه های این کار رو پیدا کنید. مثلا این افزونه برای کروم هست: Video downloader professional
بعد از نصب این افزونه ها معمولا یک دکمه یا لینک در پایین ویدئوها ظاهر میشه که به شما کمک میکنه ویدئو رو دانلود کنید.

اگر به دنبال یک راه سریع و موقتی هستید:
میتونید از سایت هایی که برای پیدا کردن لینک مستقیم ویدئوهای یوتیوب ساخته شدن کمک بگیرید. به این ترتیب که لینک صفحه ویدئو رو در این سایت ها پیست میکنید و این سایت ها به شما لینک مستقیم دانلود رو میدن. البته در این صورت باید بگردید و وبسایتی رو پیدا کنید که خودش در ایران مسدود نباشه. مثلا KeepVid که البته این سایت در ایران مسدود هست در حال حاضر.

پاسخ داد۱۱ مهر ۱۳۹۳
MSexpert۳۶ ۱
پرسیده شده۲ سال پیش
تعداد نمایش۶۶۸ بار
به صفر و یکی خوش آمدید، جایی که شما می توانید پرسش های مربوط به حوزه های مختلف فناوری اطلاعات را مطرح کنید و در کمترین زمان پاسخ پرسش خود را بگیرید ! پاسخ دهندگان در صفر و یکی همان اعضای سایت هستند که همگی از دانش آموختگان و فعالان و علاقه مندان به مباحث فناوری اطلاعات، تکنولوژی، کامپیوتر و موبایل و اینترنت هستند.
...