تغییر IP به آی پی ایران از خارج کشور


۰ امتیاز

یک سری از سایت های ایرانی هستن که به آیپی های غیر ایرانی سرویس نمیدن و حتما باید با آیپی ایران بهشون متصل شد. میخواستم ببینم برای ایرانیان خارج از کشور چه راه حلی وجود داره که بتونن آی پی شون رو به ایران تغییر بدن تا بتونن از این سایت های ایرانی بازدید کنن؟

پرسید۵ بهمن ۱۳۹۴
moh3nn۱ ۱ امتیاز

۱ پاسخ

۱ امتیاز

برای تغییر آی پیتون به آی پی ایران از خارج از کشور به 2 چیز نیاز دارید:

  1. پروکسی سرور ایرانی: میتونید لیستی از پروکسی سرور های ایرانی رو به همراه اطلاعاتی نظیر سرعت اون ها و میزان آپتایمشون رو در این آدرس مشاهده کنید: Free Iran proxy servers
  2. نرم افزار یا افزونه مرورگری که امکان اتصال به این پروکسی سرور رو به شما بده. اگه از مرورگر کروم استفاده می کنید، پیشنهاد من به شما افزونه فوق العاده قوی SwitchyOmega هست که به شما این امکان رو میده که تعداد زیادی پروکسی سرور مختلف رو روی مرورگرتون مدیریت کنید و در صورت نیاز اون ها رو فعال یا غیرفعال کنید.
پاسخ داد۵ بهمن ۱۳۹۴
naZ85۱۱ ۱
پرسیده شده۱ سال پیش
تعداد نمایش۹۴۵۸ بار
به صفر و یکی خوش آمدید، جایی که شما می توانید پرسش های مربوط به حوزه های مختلف فناوری اطلاعات را مطرح کنید و در کمترین زمان پاسخ پرسش خود را بگیرید ! پاسخ دهندگان در صفر و یکی همان اعضای سایت هستند که همگی از دانش آموختگان و فعالان و علاقه مندان به مباحث فناوری اطلاعات، تکنولوژی، کامپیوتر و موبایل و اینترنت هستند.
...