بازیابی اکانت فیس بوک بدون وارد کردن تاریخ تولد


۴ امتیاز

من چند وقت پیش یه اکانت فیس بوک ساخته بودم که اطلاعاتش رو بدون دقت وارد کردم. الان که میام دوباره لاگین کنم، ازم میخواد که تاریخ تولدم رو وارد کنم و تا وارد نکنم نمیذاره هیچ کار دیگه ای انجام بدم.
آیا راهی وجود داره که این مشکل رو بشه برطرف کرد؟

پرسید۱۰ مهر ۱۳۹۳
mahshid۲۹ ۲
تو این اکانت فرند هم داشتی؟ یا ترجیحا این اکانت رو به عنوان فرند تو اکانت اصلی خودت داشتی؟

۱ پاسخ

۲ امتیاز

آیا اکانتتون قفل شده؟ و شما رو به صفحه ای به نام "checkpoint" منتقل میکنه که ازتون سوال میپرسه تاریخ تولدتون رو؟
در این صورت برای بازگشایی حساب کاربری فیس بوکتون یا باید تاریخ تولد دقیقی که وارد کردید رو بدونید، معمولا به یکی از روش های زیر:

  • اینکه یه تاریخ تولد مشخص رو وارد کرده باشید، مثل بقیه وقت ها که اکانت میسازید و حالا اون رو به یاد می آورید.
  • اگر از زمان ساختن اکانت شما حداقل یک دوره از سالگرد تولد شما (بر اساس تاریخی که وارده اید) گذشته باشد، هنگام نزدیک شدن به اون تاریخ نوتیفیکیشن هایی برای برخی دوستان شما در آن اکانت ارسال می شود، اگر اون ها رو میشناسید میتونید از اون ها بپرسید.
  • اگر اکانت اصلی خودتون تو فیس بوک این اکانت رو در لیست دوستان خودش داره، این احتمال وجود داره که همانند مورد قبلی، نوتیفیکیشن نزدیک شدن تولد اون اکانت به خود شما هم ارسال شده باشه که در این صورت کارتون خیلی راحتر تر میشه و با باز کردن اون ایمیل، تاریخ دقیق تولد در اون قابل مشاهده است.

اگر هم که به هیچ یک از روش های بالا به تاریخ تولدتون دسترسی ندارید، "تنها راه" اینه که مشخصاتی از قبیل اسکن پاسپورت و ... را مطابق دستورالعملی که در سایتش گفته برای فیس بوک ارسال کنید تا بعد از تطابق با اون مشخصات (مواردی مثل نام و نام خانوادگی حتما باید تطابق داشته باشند) و احراز هویت شما اکانتتون رو فعال کنن. بنابراین اگر مشخصات الکی وارد کرده باشید این راه هم برای شما کار نخواهد کرد.

پاسخ داد۱۰ فروردین ۱۳۹۴
navid_pro۸۱ ۱
پرسیده شده۲ سال پیش
تعداد نمایش۳۰۳۵ بار
به صفر و یکی خوش آمدید، جایی که شما می توانید پرسش های مربوط به حوزه های مختلف فناوری اطلاعات را مطرح کنید و در کمترین زمان پاسخ پرسش خود را بگیرید ! پاسخ دهندگان در صفر و یکی همان اعضای سایت هستند که همگی از دانش آموختگان و فعالان و علاقه مندان به مباحث فناوری اطلاعات، تکنولوژی، کامپیوتر و موبایل و اینترنت هستند.
...