کند شدن وایبر بعد از آپدیت به نسخه جدید


۲ امتیاز

چند وقت پیش وایبر یه نسخه جدیدی داده بود بیرون که نرم افزار بازار پیشنهاد داد که اون رو آپدیت کنیم. اما مشکلی که بعد از آپدیت پیش اومده اینه که سرعت بارگذاری اون به شدت کاهش یافته و در بسیاری موارد تصاویر اصلا لود نمیشن. در حالی که تا قبل از اون مثل ساعت کار میکرد! آیا مشکل از این نسخه جدید هست یا مشکل دیگه ای وجود داره؟

پرسید۱۲ مهر ۱۳۹۳
takavar۱۱ ۱

۱ پاسخ

۱ امتیاز

خوب یه مدتی که اپ وایبر خیلی تو ایران مخصوصا کند شده بود که هم میتونست مربوط به نسخه و آپدیت جدیدی باشه که خود وایبر تو یه دوره ای داده بود و هم مشکلاتی که در اینترنت داخل وجود داشت و متاسفانه هنوز هم برخی اوقات وجود دارد.
اگر مشکل کندی وایبر شما همچنان پابرجاست، توصیه میکنه دو اقدام زیر رو به ترتیب (اگر یکی جواب نداد دیگری را امتحان کنید) انجام بدید:

  1. وایبر خودتون رو به آخرین نسخه موجود به روز رسانی کنید.
  2. از یک سرویس دهنده اینترنت دیگه استفاده کنید. مثلا میتونید جهت تست کردن این موضوع زمانی که به مهمانی میروید، به وای فای اون ها متصل بشید و ببینید که آیا مشکل در اون جا هم وجود داره یا نه.

این رو هم بگم که متاسفانه مکالمه وایبر مدت زیادیه که در ایران دچار مشکل شده و احتمالا با موارد بالا مشکل حل نمیشه، اما در پیام رسانی و messaging نباید مشکلی وجود داشته باشه.

پاسخ داد۱۰ فروردین ۱۳۹۴
navid_pro۸۱ ۱
پرسیده شده۲ سال پیش
تعداد نمایش۹۵۰ بار
به صفر و یکی خوش آمدید، جایی که شما می توانید پرسش های مربوط به حوزه های مختلف فناوری اطلاعات را مطرح کنید و در کمترین زمان پاسخ پرسش خود را بگیرید ! پاسخ دهندگان در صفر و یکی همان اعضای سایت هستند که همگی از دانش آموختگان و فعالان و علاقه مندان به مباحث فناوری اطلاعات، تکنولوژی، کامپیوتر و موبایل و اینترنت هستند.
...